Zdrowie

Jak skutecznie podniecić mężczyznę? Oto 5 kroków do skuteczniejszego podniecenia!

Jak skutecznie podniecić mężczyznę? Oto 5 kroków do skuteczniejszego podniecenia!

Większość kobiet uważa, że mężczyźni są bardzo podatni na stymulację seksualną ze strony kobiety. Rzeczywistość bywa jednak nieco inna, gdyż determinuje ją charakter mężczyzny, intensywność jego własnego libido, a także indywidualne preferencje faceta, rozumiane jako jego erotyczne fantazje.

Jak kobieta może podniecić faceta?

Na szczęście istnieje kilka skutecznych i sprawdzonych metod na wzrost podniecenia u mężczyzny. Stosując je, możesz mieć prawie całkowitą pewność, że Twój facet oszaleje z rozkoszy.

  1. Bielizna – nic tak nie pociąga mężczyzn jak widok ich ukochanej w pięknej i seksownej bieliźnie. Najlepiej, jeśli jest to model utrzymany w czerwieni, ciemnym granacie lub czerni. Obowiązkowo musi być on wyposażony w szereg seksownych dodatków, takich jak pończochy, pasy do pończoch itd.
  2. Perfumy – faceci uwielbiają, gdy ich kobieta wyjątkowo pachnie. To, że higiena jest podstawą w kontekście budowania intymnych relacji, jest czymś oczywistym. Warto jednak „uzupełnić ją”o wyjątkowe perfumy, które mogą być wzbogacone delikatną nutką feromonów. Efekt podniecenia można zintensyfikować np. poprzez zastosowanie preparatu Maxon Forte – https://maxonforte.pl/. Niemniej, decyzja co do tego powinna zostać podjęta przez mężczyznę.
  3. Okoliczności – seks w wannie, pod prysznicem, a także w zupełnie nowym, ekskluzywnym otoczeniu, to kolejny czynnik, który – tak jak w przypadku kobiet – wpływa również na podniecenie u mężczyzn. W tym zestawieniu zdecydowanie dominują wanna i prysznic, gdyż widok kobiety w trakcie wspólnej kąpieli jest dla facetów wyjątkowo stymulujący.
  4. Pisanie – jeśli kobieta chce rozpalić mężczyznę do czerwoności, powinna sama zainicjować rozmowę o tym, co wieczorem będzie się działo w sypialni. Najlepiej, jeśli będzie to rozmowa drogą sms-ową, gdyż dzięki temu facet będzie często wracał do napisanych w wiadomościach pikantnych treści. Uwaga – taka metoda działa również na kobiety!
  5. Długie zaloty – jeśli kobieta chce naprawdę podniecić mężczyznę, powinna kazać mu… czekać. Dotyczy to zwłaszcza tych pań, które dopiero wchodzą w związek z facetem. Mężczyzna z natury jest zdobywcą, któremu imponuje „ignorująca go”kobieta. Dłuższe oczekiwanie na miłosne spełnienie sprawi, że to ostatnie będzie przeżywane jeszcze intensywniej, niż można było to sobie wyobrazić.

Podsumowując, rozpalenie mężczyzny nie jest może i zbyt trudne, ale wymaga odrobiny pomysłowości, kreatywności i zadbania o siebie. W zamian, ten jedyny, odpowiedni dla niej facet odwdzięczy się pożądaniem, przywiązaniem i wspólnym, erotycznym spełnieniem.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij