Rozrywka

Ozdoby na urodziny dziecka – rodzaje i ceny. Zobacz, co kupić!

Ozdoby na urodziny dziecka – rodzaje i ceny. Zobacz, co kupić!

Dziecięce urodziny to doskonała okazja do dobrej zabawy. Aby była ona jeszcze lepsza, nie zapomnij o dekoracjach urodzinowych!

 

Urodziny to okazja, która wymaga szczególnej celebry. Właśnie dlatego warto wtedy zadbać nie tylko o tort oraz o podarunki, ale również o ozdoby na urodziny (partytino.pl), które podkreślą wymiar wydarzenia i sprawdzą, że będzie ono wyjątkowe. Jakie dekoracje urodzinowe będą najlepsze? Gdzie można je zakupić?

 

Dekoracje na urodziny dziecięce – co wybrać?

W sprzedaży można znaleźć różnorodne ozdoby na urodziny dziecięce. Można także przygotować je samodzielnie. Na co warto się zdecydować?

 

1. Balony na urodziny

To jedna z najchętniej kupowanych dekoracji urodzinowych. Można tworzyć z nich także efektowne kompozycje, które od razu przyciągają wzrok i nadają przestrzeniom piękny wygląd.

 

Dla dzieci doskonale sprawdzą się zarówno balony gumowe, jak i balony foliowe. Te drugie mogą przybierać różnorodne kształty, na przykład mogą przedstawiać cyfrę odnoszącą się do urodzin czy też ulubionych bohaterów bajek dziecięcych.

 

Obecnie bardzo popularne są wielokolorowe kompozycje balonowe składające się zarówno z balonów gumowych, jak i foliowych. Można dobrać je pod kątem ulubionego koloru dziecka, jego zainteresowań, by dekoracja trafiła idealnie w jego gust.

 

Ciekawym pomysłem na ozdoby na urodziny będą również balony pompowane helem. Butle z helem do balonów można kupić lub wynająć. Cena to od około 100 do 150 złotych za butlę pozwalającą na napompowanie kilkudziesięciu mniejszych lub średnich balonów.

 

2. Banery urodzinowe

Drugim popularnym pomysłem na dekorację urodzinową będzie baner – girlanda. Składa się on najczęściej z papierowych albo kartonikowych elementów z literkami albo w kształcie literek.

 

Może on prezentować różne napisy, na przykład jak „Happy birthday”, „Wszystkiego najlepszego”, „Urodziny – imię dziecka”.

 

Banery można kupić jako gotowe, ale też można przyszykować je samodzielnie. W internecie dostępne są gotowe, darmowe szablony banerów lub można namalować dekoracje samodzielnie razem z dzieckiem albo zrobić dla niego niespodziankę i przygotować je we własnym zakresie.

 

3. Papierowa zastawa na urodziny

Kapitalnym pomysłem na ozdoby na urodziny będą także papierowe talerzyki, miseczki, kubki i słomki na stół.

 

Takie dekoracje są nie tylko bardzo efektowne, ale również praktyczne, ponieważ po zakończonych urodzinach wystarczy je wyrzucić i nie trzeba poświęcać czasu na zmywanie naczyń.

 

W sklepach można kupić zastawę w wielu kapitalnych wzorach, także dedykowanych specjalnie na urodziny dziecięce. To między innymi talerzyki z postaciami z dziecięcych bajek, z motywami zwierzątek czy też zdobione efektownymi złoceniami.

 

Gdzie kupić efektowne dekoracje na urodziny dziecka?

Obecnie ozdoby na urodziny dziecięce można zakupić w wielu sklepach. Najszersza gama takich produktów czeka w sklepach sprzedających wyposażenie imprezowe.

 

Sklepy z produktami na imprezy mogą zaoferować rozmaite dekoracje na urodziny dzieci – zarówno kilkulatka, jak i nastolatka. Można kupować je także w formie gotowych zestawów urodzinowych z wieloma elementami.

 

Zamówienia na ozdoby na urodziny dziecka można też składać przez internet. Już po paru dniach w domu można mieć niezbędne dekoracje, by przystroić pokój lub ogród i wyprawić wspaniałe urodzinki!

Udostępnij