Zdrowie i uroda

Esperal Rzeszów – wszywka alkoholowa jako nowy sposób walki z alkoholizmem

Esperal Rzeszów – wszywka alkoholowa jako nowy sposób walki z alkoholizmem

Nałóg alkoholowy to temat szybko zdobywający popularność. Bez wątpienia figuruje na liście współczesnych chorób cywilizacyjnych. Szczególnie teraz, podczas panującej pandemii koronawirusa COVID-19, izolowani w domach ludzie coraz częściej sięgają po alkohol. Ciężej również o fachową pomoc w tym zakresie. Warto więc sięgnąć po inne rozwiązania, jakie oferuje chociażby wszywka alkoholowa esperal. Czym ona jest, na czym dokładnie polega jej efektywność i gdzie zdobyć esperal w Rzeszowie?

Wszywka alkoholowa esperal Rzeszów – jak reaguje w kontakcie z alkoholem?

Esperal to małe tabletki dostępne w formie wszywki podskórnej lub kapsułki. Wszywki alkoholowe Rzeszów to forma wybierana częściej, właśnie ze względu na łatwość użytkowania. Biorąc kapsułki, należy pamiętać o przyjmowaniu ich w określonych porach. Podskórne umiejscowienie wszywki niweluje ten problem, co w przypadku wielu osób – zwłaszcza na początku leczenia – jest niekwestionowanie lepszym i łatwiejszym rozwiązaniem przynoszącym oczekiwane efekty.

Skuteczność w leczeniu alkoholizmu esperal zawdzięcza wywoływaniu tzw. bodźców awersyjnych, czyli wyostrzaniu reakcji organizmu przypominających objawy ostrego zatrucia alkoholowego. Następuje to na skutek spowolnienia procesów metabolicznych. Następstwa połączenia wszywki z alkoholem, to chociażby przyspieszona akcja serca, ogólne oszołomienie i bóle głowy, a nawet mdłości i wymioty. Przejawiających się objawów jest wiele, jednak obawa przed ich spotęgowaniem powstrzymuje przed sięgnięciem po alkohol. Rosnąca awersja do napojów alkoholowych niekwestionowanie pomaga w walce z uzależnieniem, nakierowując na drogę do całkowitego wyleczenia. Wszywka może być stosowana odrębnie lub kompleksowo z terapią, czy innymi metodami służącymi do walki z alkoholizmem.

Jak działa wszycie wszywki esperal Rzeszów i na co dokładnie się przygotować?

Przed zabiegiem wszycia esperalu odbywa się profesjonalny wywiad lekarski, który pomoże wyodrębnić i zniwelować wszelkie przeciwwskazania. Pozwala to zagwarantować bezpieczeństwo, jak również przyczynia się do podwyższenia standardu całego zabiegu. Dlatego tak ważny jest wybór placówki posiadającej ugruntowane doświadczenie w leczeniu alkoholizmu. 

Podczas implantacji tabletek antyalkoholowych esperal wybierane jest znieczulenie miejscowe. Całość zabiegu to jedyne pół godziny. Jest on szybki i bezbolesny, a po jego zakończeniu pacjent może bezpiecznie i samodzielnie wrócić do domu. Implantacja wszywki alkoholowej Rzeszów na stałe gwarantuje ciągłość w działaniu i podwyższenie efektywności. Należy pamiętać o powstrzymaniu się od picia na 24 godziny przed zabiegiem. 

Gdzie wszyć esperal Podkarpacie?

Wszywka alkoholowa esperal nie jest dostępna przez NFZ. Z tego względu ważny jest wybór odpowiedniej poradni alkoholowej Rzeszów. Nowo otwarta przychodnia Nasz Gabinet Rzeszów gwarantuje profesjonalną pomoc w województwie Podkarpackim, co wprowadza leczenie choroby alkoholowej Rzeszów na zupełnie nowy poziom.

Ile kosztuje zabieg zaszycia alkoholowego w Rzeszowie?

Cena wszywki alkoholowej esperal to koszt 700 zł.

Przychodnia gwarantuje odpowiednią kompleksową również w zakresie terapii psychologicznej. Doświadczeni specjaliści działają z troską o dobro i komfort pacjenta, zachowując przy tym dyskrecję i pełen profesjonalizm – zarówno w przypadku całości trwania terapii wszywką alkoholową esperal, jak również w nagłych poważnych sytuacjach niecierpiących zwłoki.

Wspólnie pomogą pokonać uzależnienie, bez względu na jego stopień. W przychodni Nasz Gabinet Rzeszów pacjent może liczyć na fachową indywidualną pomoc – również w czasie panującej pandemii koronawirusa. Wykwalifikowany personel został odpowiednio przeszkolony i gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Udostępnij