Społeczeństwo

Co kupić parze młodej?

Co kupić parze młodej?

Już dawno temu przyjęło się, że jako prezent ślubny młodej parze wręcza się kopertę z pieniędzmi. Mówi się, że zainwestowanie sporej ilości pieniędzy w przyjęcie weselne powinno zwrócić się świeżo poślubionym małżonkom z nawiązką. Co, jeśli jednak chcemy wyjść poza schemat i podarować młodym jakąś rzecz materialną, która będzie dla nich praktyczna, a zarazem będzie stanowiła miłe wspomnienie tego wyjątkowego dnia? Oto kilka pomysłów.

Album na zdjęcia

Prezent na ślub nie oznacza wyłącznie urządzenia z kategorii AGD. Zamiast robota kuchennego postawmy na coś, co będzie miało wartość sentymentalną. Doskonałym pomysłem jest album na zdjęcia. Raczej na każdym ślubie i weselu gości fotograf. Uwiecznia on najpiękniejsze chwile na zdjęciach, które potem służą małżonkom do odświeżania wspomnień i są przy tym wspaniałą pamiątką. Album w białej oprawie z wygrawerowanymi życzeniami jako prezent ślubny? To istny strzał w dziesiątkę!

Dla miłośników wina

Kieliszków nigdy za wiele! Wszyscy wiemy, że szklane naczynia nie są zbyt trwałe – prędzej czy później ktoś nieumyślnie potłucze jeden z nich. Zestaw kieliszków do wina to idealny upominek dla smakoszy napojów alkoholowych i nie tylko! Jeśli ten prezent na ślub wydaje nam się zbyt skromny, dorzućmy do kompletu coś jeszcze. Świetnym uzupełnieniem kieliszków będzie stojak na butelki z winem i… samo wino!

Pamiętajmy, że kartka z życzeniami i pieniądze to jedno. Obdarzając pannę młodą i jej świeżo poślubionego męża praktycznym upominkiem, pokażemy, że wiele dla nas znaczą.

projektyslubne.pl

Udostępnij